Loading...
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
19:30
logoGo Ahead
-
logoBrann
-
2024-25
20:00
logoO. Ljubljana
-
logoPolessya
-
2024-25
20:00
logoHB Sheva
-
logoCherno More
-
2024-25
22:00
logoHajduk Split
-
logoHB Torshavn
-
2024-25
19:00
logoMlada Boleslav
-
logoTransINVEST
-
2024-25
20:30
logoCFR Cluj
-
logoNeman Grodno
-
2024-25
19:45
logoFC Zimbru
-
logoArarat-Armenia
-
2024-25
20:15
logoMaccabi Haifa
-
logoSabah
-
2024-25
19:00
logoSumgayit
-
logoMOL Fehervar
-
2024-25
19:00
logoTampereen I.
-
logoAustria Wien
-
2024-25
21:45
logoSt. Patricks
-
logoVaduz
-
2024-25
MS
logoDnipro-1
-
logoPuskas
3
2024-25
20:00
logoDjurgarden
-
logoNiederkorn
-
2024-25
21:45
logoLegia Varşova
-
logoCaernarfon
-
2024-25
20:00
logoBaník Ostrava
-
logoUrartu
-
2024-25
20:00
logoZürih
-
logoShelbourne
-
2024-25
20:00
logoFloriana
-
logoV. Guimaraes
-
2024-25
19:30
logoOmonia
-
logoTorpedo K.
-
2024-25
22:15
logoBreidablik
-
logoDrita
-
2024-25
21:00
logoRadnicki K.
-
logoMornar
-
2024-25
21:00
logoOsijek
-
logoLevadia
-
2024-25
20:00
logoF91 Diddeleng
-
logoHacken
-
2024-25
22:00
logoZrinjski
-
logoBravo
-
2024-25
22:00
logoSarajevo
-
logoS. Trnava
-
2024-25
19:00
logoNoah
-
logoSliema
-
2024-25
18:00
logoKuopion
-
logoTromsö
-
2024-25
21:45
logoValur Reykjavik
-
logoSt. Mirren
-
2024-25
19:00
logoIberia
-
logoPartizani
-
2024-25
20:30
logoCSKA 1948
-
logoBuducnost
-
2024-25
19:00
logoMilsami
-
logoAstana
-
2024-25
20:45
logoBaşakşehir
-
logoLa Fiorita
-
2024-25
21:00
logoKAA Gent
-
logoVikingur Gota
-
2024-25
19:30
logoZira
-
logoDunajska S.
-
2024-25
19:00
logoMagpies
-
logoKopenhag
-
2024-25
19:00
logoZalgiris
-
logoPafos
-
2024-25
20:00
logoBrondby
-
logoLlapi
-
2024-25
21:00
logoPaksi
-
logoAEK Larnaca
-
2024-25
22:00
logoStjarnan
-
logoPaide Flora
-
2024-25
21:00
logoSt. Gallen
-
logoTobol
-
2024-25
21:15
logoNK Maribor
-
logoUniv. Craiova
-
2024-25
21:45
logoVikingur R.
-
logoEgnatia
-

18 Ağustos Perşembe DHA Spor Gündemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

UEFA AVRUPA LİGİ

– Play-Off Turu İlk maçı

20.00 Malmö – Demir Grup Sivasspor

22.00 Austria Wien – Fenerbahçe

UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ

– Play-Off Turu İlk karşılaşmaı

20.45 Başakşehir – Royal Antwerp

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

14.00 UEFA Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı ve dünyanın önde gelen eski FIFA hakemlerinden TFF’nin yeni MHK Danışmanı Hugh Dallas’ın da yer alacağı eğitim semineri; TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Mer defa Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik ve Spor Toto Süper Lig hakemlerinin katılımıyla TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar ve Kamp Tesisleri’nde yapılacak. 

BEŞİKTAŞ

11.00 Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkan Adayı Yalçın Karadeniz, basın toplantısı düzenleyecek. 

11.00 – 13.30 Siyah-beyazlılar, Fatih Karagümrük karşılaşmaının hazırlıklarına yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

GALATASARAY

11.00 Sarı-kırmızılılar, iş birliği anlaşması imzalayacak. (NEF Stadyumu)

TRABZONSPOR

– Bordo-mavili ekip, günü izinli geçirecek. Antalyaspor karşılaşmaının hazırlıkları yarın yapılacak antrenmanla tamamlanacak.

PFDK VE TAHKİM

– Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.

BASKETBOL

– Akropolis Turnuvası

18.00 Polonya – Türkiye

UEFA AVRUPA LİGİ PLAY-OFF TURU İLK MAÇLARI

19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) – Silkeborg (Danimarka)

19.30 Ferencvaros (Macaristan) – Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)

20.00 Zürih (İsviçre) – Hearts (İskoçya)

20.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) – Olympiakos (Yunanistan)

20.00 Pyunik (Ermenistan) – Sheriff (Moldova)

20.45 Ludogorets (Bulgaristan) – Zalgiris (Litvanya)

21.00 Dnipro (Ukrayna) – AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.30 KAA Gent (Belçika) – Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!