Loading...
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
19:30
logoGo Ahead
-
logoBrann
-
2024-25
20:00
logoO. Ljubljana
-
logoPolessya
-
2024-25
20:00
logoHB Sheva
-
logoCherno More
-
2024-25
22:00
logoHajduk Split
-
logoHB Torshavn
-
2024-25
19:00
logoMlada Boleslav
-
logoTransINVEST
-
2024-25
20:30
logoCFR Cluj
-
logoNeman Grodno
-
2024-25
19:45
logoFC Zimbru
-
logoArarat-Armenia
-
2024-25
20:15
logoMaccabi Haifa
-
logoSabah
-
2024-25
19:00
logoSumgayit
-
logoMOL Fehervar
-
2024-25
19:00
logoTampereen I.
-
logoAustria Wien
-
2024-25
21:45
logoSt. Patricks
-
logoVaduz
-
2024-25
MS
logoDnipro-1
-
logoPuskas
3
2024-25
20:00
logoDjurgarden
-
logoNiederkorn
-
2024-25
21:45
logoLegia Varşova
-
logoCaernarfon
-
2024-25
20:00
logoBaník Ostrava
-
logoUrartu
-
2024-25
20:00
logoZürih
-
logoShelbourne
-
2024-25
20:00
logoFloriana
-
logoV. Guimaraes
-
2024-25
19:30
logoOmonia
-
logoTorpedo K.
-
2024-25
22:15
logoBreidablik
-
logoDrita
-
2024-25
21:00
logoRadnicki K.
-
logoMornar
-
2024-25
21:00
logoOsijek
-
logoLevadia
-
2024-25
20:00
logoF91 Diddeleng
-
logoHacken
-
2024-25
22:00
logoZrinjski
-
logoBravo
-
2024-25
22:00
logoSarajevo
-
logoS. Trnava
-
2024-25
19:00
logoNoah
-
logoSliema
-
2024-25
18:00
logoKuopion
-
logoTromsö
-
2024-25
21:45
logoValur Reykjavik
-
logoSt. Mirren
-
2024-25
19:00
logoIberia
-
logoPartizani
-
2024-25
20:30
logoCSKA 1948
-
logoBuducnost
-
2024-25
19:00
logoMilsami
-
logoAstana
-
2024-25
20:45
logoBaşakşehir
-
logoLa Fiorita
-
2024-25
21:00
logoKAA Gent
-
logoVikingur Gota
-
2024-25
19:30
logoZira
-
logoDunajska S.
-
2024-25
19:00
logoMagpies
-
logoKopenhag
-
2024-25
19:00
logoZalgiris
-
logoPafos
-
2024-25
20:00
logoBrondby
-
logoLlapi
-
2024-25
21:00
logoPaksi
-
logoAEK Larnaca
-
2024-25
22:00
logoStjarnan
-
logoPaide Flora
-
2024-25
21:00
logoSt. Gallen
-
logoTobol
-
2024-25
21:15
logoNK Maribor
-
logoUniv. Craiova
-
2024-25
21:45
logoVikingur R.
-
logoEgnatia
-

16 Eylül Cuma DHA Spor Gündemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SPOR TOTO SÜPER LİG

20.00 Galatasaray – Konyaspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi)

20.00 Hatayspor – Kayserispor (Yeni Hatay Stadyumu)

SPOR TOTO 1. LİG

20.00 Yeni Malatyaspor – Altay

BEŞİKTAŞ

17.00 Siyah-beyazlılar, İstanbulspor karşılaşmaının hazırlıklarını tamamlayacak.

TRABZONSPOR

– Bordo-mavililerde Gaziantep FK maçı çalışmaları başlayacak.

FENERBAHÇE

– Sarı-lacivertliler, Alanyaspor karşılaşmasının ilk çalışmasını yapacak.

VOLEYBOL

19.00 Avrupa’nın kulüpler düzeyindeki en prestijli organizasyonu olan CEV Şampiyonlar Ligi’nde grup kuralarının çekimi Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılacak. 2023 CEV Şampiyonlar Ligi gruplarında Türkiye’yi kadınlarda VakıfBank, Fenerbahçe Opet ve Eczacıbaşı Dynavit, erkeklerde Ziraat Bankkart ve Halkbank temsil edecek.

GÜREŞ

11.30 Belgrad’daki dünya şampiyonasında madalya kazanan İBB Spor Kulübü güreşçileri, basın mensuplarıyla bir araya gelecek.

18.20 Kadın Güreş Milli ekibi, yurda dönecek.

– Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası, 7’nci gün müsabakaları ile devam edecek.

– Milli güreşçi Taha Akgül, bugün akşam seansında serbest stil 125 kilo finalinde Moğol Lkhagvagerel Munkhtur ile altın madalya için mücadele edecek.

– Serbest stil 57 kiloda Muhammet Karavuş, 74 kiloda Soner Demirtaş ve 92 kiloda Feyzullah Aktürk de elemelerde mücadele edecek.

BASKETBOL

– EuroBasket 2022 Yarı Final

18.15 Polonya – Fransa

21.30 Almanya – İspanya

– 23 Yaş Altı Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası Finali

11.30 Türkiye – Japonya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!