Loading...
2024-13
02:00
logoABD
-
logoBrezilya
-
2024-13
03:30
logoEkvador
-
logoBolivya
-

24 Eylül Cumartesi DHA Spor Gündemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GESF Başkanı Ayhan Yıldırım: Hedefimiz 35-40 kota alabilmek

“Azerbaycan’da hedef 4-5 madalya”

“2024 Paris’te 3’üncü kez şampiyon olabilecek bir Kadın Milli takımımız var”

“Özellikle engelli bireyleri salonlara, spor tesislerine, atletizm pistlerine indirmek için önemli bir gayret harcıyoruz”

FAROE ADALARI – TÜRKİYE MAÇINA DOĞRU

17:45 Faroe Adaları Teknik Direktör Hakan Ericson ile bur futbolcu açıklamalarda bulunacak.

18:15 Faroe Adaları,maçnın hazırlıklarını tamamlanacak.

19:30 A Milli Futbol takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile bir futbolcu karşılaşmaın oynanacağı Torsvollur Stadyumu’nda açıklamalarda bulunacak.

20:00 Ay-yıldızlı ekip, mücadelenin hazırlıklarını tamamlayacak.

GALATASARAY

19:00 Sarı-kırmızılılar, İstanbulspor ile hazırlık müsabakanında karşılaşacak. (Nef Stadyumu)

FENERBAHÇE

10.00 Sarı-lacivertliler, Beşiktaş müsabakanının hazırlıklarını sürdürecek.

idman sonrası Joao Pedro basın mensuplarına açıklamalarda bulunacak.

BEŞİKTAŞ

13:30 Dele Alli, Nevzat Demir Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyecek. 

Siyah-beyazlı ekip, Fenerbahçe müsabakanının hazırlıklarına devam edecek.

TFF 2’nci ve 3’üncü Lig’de müsabakalar oynanacak.

UEFA ULUSLAR LİGİ 

16:00 Ermenistan – Ukrayna  

19:00 Kuzey İrlanda – Kosova  

19:00 Slovenya – Norveç  

21:45 İspanya – İsviçre  

21:45 Çekya – Portekiz  

21:45 İskoçya – İrlanda Cumhuriyeti  

21:45 İsrail – Arnavutluk  

21:45 Sırbistan – İsveç  

21:45 Güney Kıbrıs – Yunanistan  

VOLEYBOL

– Kadınlar Dünya Şampiyonası

14:00 Türkiye – Tayland

– AXA Sigorta Kupa Voley

14:00 Hatay B.Şehir Bld.  – Bursa Büyükşehir Belediye Spor

14:00 TÜRŞAD – Spor Toto    

15:00doktoroğlu Global Connect Travel BVİ – Galatasaray HDI Sigorta

17:00 Altekma – Fenerbahçe HDI Sigorta

17:00 Tokat Bld. Plevne – Arkas Spor

17:30 Develi Bld. – Cizre Bld.

– BVA Cup Kadınlar Final

21:00 PTT – OK Partizan Beograd

BASKETBOL

– Pınar Cup

16:00 Pınar Karşıyaka – SK Prometey

– Frutti Extra Cup Final

20.00 Frutti Extra Bursaspor – Galatasaray Nef

– Kadınlar Botaş Kupası Grup Aşaması-

14:00 Nesibe Aydın – OGM Ormanspor

17:00 Botaş – Çankaya Üniversitesi

ÇANAKKALE TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ

10:30 Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı’nda anı dalışı gerçekleştirecek.

16:45 Bakan Mehmet Nuri Ersoy, Gelibolu Maratonu öncesinde açıklamalarda bulunarak, maratona kayıt işlemi gerçekleştirecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!