Loading...
2024-18
19:00
logoTürkiye
-
logoGürcistan
-
2024-18
22:00
logoPortekiz
-
logoÇekya
-

9 Kasım Çarşamba DHA Spor Gündemi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Onuralp Bitim: İşimiz zor gözüküyor ama biz zorları seviyoruz

“Gün gün düşünmemiz gerekiyor”

“Bursaspor ve Alimpijevic benim kariyerimdeki en büyük şans”

“Geleceğimle ilgili karar verirken Bursaspor dışında bir düşüncem olmadı”

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

13.00 Ankara Keçiörengücü – Bulvarspor (Aktepe)

13.00 Giresunspor – Ankaraspor (Çotanak Spor Kompleksi)

13.00 Ümraniyespor – Efeler 09 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Manisa FK – 23 Elazığ FK (Mümin Özkasap)

14.00 Altınordu – Bodrumspor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Bandırmaspor – Karacabey Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Boluspor – Tarsus İdman Yurdu (Bolu Atatürk)

14.00 Gençlerbirliği – Bayburt Özel İdare (Eryaman)

14.00 Eyüpspor – Düzcespor (Eyüp)

15.00 Samsunspor – Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

17.00 Antalyaspor – Pendikspor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Gaziantep FK – Belediye Kütahyaspor (Kalyon)

21.00 Beşiktaş – Serik Belediyespor (Vodafone Park)

FENERBAHÇE

– Sarı-lacivertliler, Giresunspor müsabakanının hazırlıklarına devam edecek.

GALATASARAY

– Sarı-kırmızılı ekip, Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü Turu’nda sahasında, TFF 3’üncü Lig ekibi Ofspor’u 2-1 mağlup ederek adını bir üst tura yazdırdı.

– Sarı-kırmızılılar, Başakşehir karşılaşmaının hazırlıklarına başlayacak.

ADANA DEMİRSPOR

17.00 Alanyaspor müsabakanının hazırlıklarını sürdüren Adana Demirspor’da teknik direktör Vincenzo Montella açıklamalarda bulunacak.

10.00 Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu ve Süper Lig’in En İyileri Ödül Töreni düzenlenecek. 

HAKEMLER AÇIKLANACAK

– Spor Toto Süper Lig’de 14’üncü hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklanacak.

BASKETBOL

– EuroLeague Kadınlar

19.00 Fenerbahçe Alagöz Holding – Olympiacos SFP

21.30 Basket Landes – ÇBK Mersin Yenişehir Belediye

– EuroCup Kadınlar

20.00 Piestanske Cajky – Galatasaray

VOLEYBOL

– Misli.com Sultanlar Ligi

13.00 Fenerbahçe Opet – Sarıyer Bld.

15.00 Sigorta Shop – PTT

15.30 Türk Hava Yolları – Kuzeyboru

17.30 Çukurova Bld. ADS – Aydın B.Şehir Bld.

17.30 İlbank – VakıfBank

18.00 Bolu Bld. – Galatasaray HDI Sigorta

18.30 Eczacıbaşı Dynavit – Nilüfer Bld.

– CEV Cup Erkekler

19.00 SCM Craiova – Fenerbahçe HDI Sigorta

19.30 Galatasaray HDI Sigorta – Union Raiffeisen Waldviertel

22.30 Caruur Volley Gent – Arkas Spor

– Şampiyonlar Ligi Erkekler

22.00 SWD Powervolleys Düren – Ziraat Bankkart

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!