İZMİR, – Spor Toto 1’inci Lig’de 30’uncu haftayı Yeni Malatyaspor’dan hükmen 3 puan alarak tamamlayan Altınordu, gözünü cumartesi günü oynayacağı Eyüpspor maçına çevirdi. Ligde üst üste galibiyetler alarak kümede kalma yolunda umutlanan kırmızı-lacivertliler, Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda çıktığı son 2 karşılaşmaı kazanmayı başardı. Sahasında Tuzlaspor’u 2-1, Altaş Denizlispor’u da 2-0 mağlup eden Altınordu, konuk edeceği Eyüpspor’u da gözüne kestirdi. Gökhan Ünal’ın yerine göreve gelen teknik direktör Hasan Özer’le çıkış yakalayan İzmir temsilcisi, 4 maçda 3 galibiyet aldı. Eyüpspor karşılaşmaına da en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Özer, kazanıp iyice rahatlamak istediklerini ifade etti.
Altınordu evine güveniyor
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/04/altinordu-evine-guveniyor-sdWdUsIV-1024x512.jpg)
Paylaş