– Serhan TÜRK / İSTANBUL, – Royal Antwerp, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off turu ilk karşılaşmaında İstanbul Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmaın hazırlıklarını tamamladı.
Karşılaşmanın oynanacağı Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda ilk 15 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman öncesinde teknik direktör Mark van Bommel, oyuncularıyla bir kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Dört gruba ayrılan oyuncular, idmana kısa mesafeli koşu ve dinamik ısınma hareketleri ile başladı. Futbolcular ardından dar alanda 5’e 2 top kapma çalışması gerçekleştirdi. idmanın basına kapalı bölümünde ise Başakşehir müsabakanının taktik çalışmasının gerçekleştirildiği öğrenildi.
:
-antrenmandan detaylar