İZMİR, – AXA Sigorta Efeler Ligi’nde dün evinde Bursa Büyükşehir Belediyespor’a 3-1 mağlup olan Arkas Spor, art arda 6’ncı yenilgisini alarak ilk 4 yarışında geride kaldı. Son galibiyetini 15 Ocak’ta deplasmanda Tokat Belediye Plevne’yi 3-0 mağlup ederek alan İzmir temsilcisi daha sonra sırasıyla hekimoğlu Global Connect Travel BVİ’ye 3-2, Halkbank ve Ziraat Bankkart’a 3-0 (D), Fenerbahçe HDI Sigorta, Cizre Belediyespor (D) ve Bursa BŞB’ye 3-1 mağlup oldu. Ligde 12 galibiyet ve 36 puanla 6’ncı sırada yer alan mavi-beyazlılar, pazar günü Develi Belediyespor deplasmanında kötü gidişe nokta koymayı hedefliyor.
Arkas Spor rotadan çıktı
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/03/arkas-spor-rotadan-cikti-XU8s5S8I-1024x512.jpg)
Paylaş