BALIKESİR, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta deprem felaketi nedeniyle 2 takımın ligden çekilmesi üzerine sezon sonunda 4 yerine 2 takımın küme düşeceğinin resmen açıklanmasıyla umutlanan Baynet İnşaat Balıkesirspor, sahada istediği sonuçları ise bir türlü alamıyor. Evinde Serik Belediyespor’a da 4-1 yenilen Balıkesirspor, galibiyet hasretini 13 maça çıkardı. Kurtuluş hattıyla arasındaki puan farkı TFF’nin ligden çekilen takımlar sonrası açıkladığı kararla 10’dan 3’e düşen Balıkesir, fırsatı bir türlü değerlendiremedi. Kırmızı-beyazlı ekip evinde farklı yenilirken, Sarıyer’le 1-1 berabere kalan bir üst basamağında kurtuluş hattındaki Uşakspor aradaki puan farkını 4’e çıkardı.
Balıkesirspor umut vermiyor
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/03/balikesirspor-umut-vermiyor-UXxA5dcY-1024x512.jpg)
Paylaş