– Ali DANAŞ / İSTANBUL, – Başakşehir, Fiorentina ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.
İstanbul Başakşehir, UEFA Avrupa Konferans Ligi A Grubu 2’nci müsabakanında yarın saat 22.00’de İtalya Serie Atakımlarınden Fiorentina’yı konuk edecek. Başakşehir, karşılaşmanın hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı idmanla tamamladı. İlk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen idman, ısınma hareketleriyle başladı. Dar alanda pas ve koşu çalışmasının ardından 3 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. antrenmanın basına kapalı bölümünde ise mücadelenin taktik çalışmasının gerçekleştirildiği öğrenildi.
:
– idmandan detaylar