BALIKESİR, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta geçen hafta deplasmanda Teco Karacabey Belediyespor’la 1-1 berabere kalan Baynet İnşaat Balıkesirspor evinde Etimesgut Belediyespor’a farklı mağlup oldu: 0-3. Ev sahibi Balıkesirspor’da 15’inci dakikada Sedat Dursun kırmızı kart gördü. konuk Etimesgut Belediyespor 34’üncü dakikada Eren’le gol perdesini açtı ve ilk yarıyı 1-0 galip tamamladı. Etimesgut Belediyespor’da 72’nci dakikada Turan attığı golle farkı ikiye çıkaran isim oldu: 0-2. Turan, bu kez 86’ncı dakikada fileleri sarsarak tabelayı 3-0’a getirdi. Kalan dakikalar sonucu değiştirmedi, Balıkesirspor evinde puan alamadı.
Baynet İnşaat Balıkesirspor – Etimesgut Belediyespor: 0-3
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/09/baynet-insaat-balikesirspor-etimesgut-belediyespor-0-3-jrcyLe7T-1024x512.jpg)
Paylaş