İZMİR, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta son karşılaşmaında deplasmanda 1461 Trabzon’u 2-0 yenerek bu sezon ilk defa liderlik koltuğuna oturan Bucaspor 1928’de Erhan Çelenk fırtınalar estirdi. Sezon başında Manisa Futbol Kulübü’nden transfer edilen 33 yaşındaki orta saha oyuncusu; 14 maçta, 9 gol atarak hem takımınayaşam verdi hem de gol krallığında zirve yaptı. Şu ana kadar müthiş bir performans ortaya koyan deneyimli futbolcunun gol attığı maçlarda Bucaspor 1928, 8 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti.
Bucaspor 1928’de Erhan Çelenk fırtınası esiyor
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_720,h_405/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/11/bucaspor-1928de-erhan-celenk-firtinasi-esiyor-SbAbfF99.jpg)
Paylaş