İZMİR, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta son olarak deplasmanda Baynet İnşaat Balıkesirspor’u 3-0 yenerek zirve takibini sürdüren Bucaspor 1928’de Erhan Çelenk’in haftalar sonra gol atması takımda ayrı bir sevinç yarattı. Kırmızı Grup’ta gol krallığı yarışında ilk sırada yer alan Erhan Çelenk, 9 karşılaşma sonra sevinç yaşayıp moral buldu. Toplam gol sayısını 14’e çıkaran 34 yaşındaki futbolcu bu sezon Bucaspor 1928’e çok önemli katkılar sağladı.
Bucaspor 1928’de Erhan Çelenk sevinci
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_720,h_405/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/04/bucaspor-1928de-erhan-celenk-sevinci-akFSJ1w5.jpg)
Paylaş