Dursun Özbek: Yusuf Demir için temaslarımız sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali DANAŞ/İSTANBUL, – Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Temasımız, çabamız Yusuf Demir’in Türk milli takımına kazandırılması” şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, aras Kargo ile yapılan sponsorluk anlaşması sonrasında açıklamalarda bulundu. Türk asıllı Avusturyalı futbolcu Yusuf Demir’in Türk statüsünde oynaması için temaslarının sürdüğünü dile getiren Dursun Özbek, genç futbolcunun milli takıma kazandırlması gerektiğini vurguladı. 

Dursun Özbek’in açıklaması şu şekilde: “Yusuf Demir ile ilgili elbette temaslarımız sürüyor. Önemli bir oyuncu. Türk sporuna önemli hizmetler vereceğini düşündüğümüz bir kardeşimiz, çok genç. Bu genç yaşta son derece başarılı hamleleri, başarılı performansı olmuş. Özellikle Türk milli takımının Yusuf’u kazanması gerektiğini düşünüyorum. Bu manada temaslarımız var. Federasyonumuzun buna pozitif bakacağını düşünüyorum. Neticede temasımız, çabamız Yusuf Demir’in Türk milli ekibina kazandırılması ve performansı ile milli takımda başarı getirmesi yönünde olacaktır.”

:

-Dursun Özbek’in açıklamaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!