İZMİR, – Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1’inci Ligi’nde Play-Off final etabına katılan Ege temsilcileri Milas Belediyespor ve Saint Joseph, Efeler Ligi hedeflerini gerçekleştiremedi. Ankara Başkent Voleybol Salonu’ndaki finallerde ilk 2 gün Alanya Belediyespor ve Akkuş Belediyespor’a yenilerek havlu atan Ege temsilcileri son gün birbirleriyle prestij mücadelesinde karşılaştı. İzmir ekibi Saint Joseph, Muğla temsilcisi Milas Belediyespor’u son gün 3-0 yenerek final etabını üçüncü tamamladı. Finallerde Alanya Belediyespor ve Akkuş Belediyespor Efeler Ligi’ne çıktı.
Ege ekipleri, voleybolda Efeler Ligi hedeflerini gerçekleştiremedi
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/04/ege-ekipleri-voleybolda-efeler-ligi-hedeflerini-gerceklestiremedi-5jvizki3-1024x512.jpg)
Paylaş