Loading...
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
19:30
logoGo Ahead
-
logoBrann
-
2024-25
20:00
logoO. Ljubljana
-
logoPolessya
-
2024-25
20:00
logoHB Sheva
-
logoCherno More
-
2024-25
22:00
logoHajduk Split
-
logoHB Torshavn
-
2024-25
19:00
logoMlada Boleslav
-
logoTransINVEST
-
2024-25
20:30
logoCFR Cluj
-
logoNeman Grodno
-
2024-25
19:45
logoFC Zimbru
-
logoArarat-Armenia
-
2024-25
20:15
logoMaccabi Haifa
-
logoSabah
-
2024-25
19:00
logoSumgayit
-
logoMOL Fehervar
-
2024-25
19:00
logoTampereen I.
-
logoAustria Wien
-
2024-25
21:45
logoSt. Patricks
-
logoVaduz
-
2024-25
MS
logoDnipro-1
-
logoPuskas
3
2024-25
20:00
logoDjurgarden
-
logoNiederkorn
-
2024-25
21:45
logoLegia Varşova
-
logoCaernarfon
-
2024-25
20:00
logoBaník Ostrava
-
logoUrartu
-
2024-25
20:00
logoZürih
-
logoShelbourne
-
2024-25
20:00
logoFloriana
-
logoV. Guimaraes
-
2024-25
19:30
logoOmonia
-
logoTorpedo K.
-
2024-25
22:15
logoBreidablik
-
logoDrita
-
2024-25
21:00
logoRadnicki K.
-
logoMornar
-
2024-25
21:00
logoOsijek
-
logoLevadia
-
2024-25
20:00
logoF91 Diddeleng
-
logoHacken
-
2024-25
22:00
logoZrinjski
-
logoBravo
-
2024-25
22:00
logoSarajevo
-
logoS. Trnava
-
2024-25
19:00
logoNoah
-
logoSliema
-
2024-25
18:00
logoKuopion
-
logoTromsö
-
2024-25
21:45
logoValur Reykjavik
-
logoSt. Mirren
-
2024-25
19:00
logoIberia
-
logoPartizani
-
2024-25
20:30
logoCSKA 1948
-
logoBuducnost
-
2024-25
19:00
logoMilsami
-
logoAstana
-
2024-25
20:45
logoBaşakşehir
-
logoLa Fiorita
-
2024-25
21:00
logoKAA Gent
-
logoVikingur Gota
-
2024-25
19:30
logoZira
-
logoDunajska S.
-
2024-25
19:00
logoMagpies
-
logoKopenhag
-
2024-25
19:00
logoZalgiris
-
logoPafos
-
2024-25
20:00
logoBrondby
-
logoLlapi
-
2024-25
21:00
logoPaksi
-
logoAEK Larnaca
-
2024-25
22:00
logoStjarnan
-
logoPaide Flora
-
2024-25
21:00
logoSt. Gallen
-
logoTobol
-
2024-25
21:15
logoNK Maribor
-
logoUniv. Craiova
-
2024-25
21:45
logoVikingur R.
-
logoEgnatia
-

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 11’i belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, – Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş derbisinde ilk 11’ler açıklandı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bu akşam saat 20.30’da başlayacak mücadeleyi Halil Umut Meler yönetecek. Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy yapacak. karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Kadir Sağlam olacak.

İki takım sahaya şu 11’le çıkacak;

FENERBAHÇE: Altay, Serdar, Samet, Szalai, Osayi-Samuel, Mert Hakan, Arao, Ferdi, Arda, Pedro, Valencia

BEŞİKTAŞ: Mert, Onur, Tayyip, Colley, Masuaku, Gedson, Salih, Hadziahmetovic, Ghezzal, Cenk, Aboubakar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!