İSTANBUL, – Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi B Grubu ikinci hafta karşılaşmaında perşembe günü deplasmanda Fransız ekibi Rennes ile oynayacağı karşılaşmaın hazırlıklarını sürdürdü.
Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Jorge Jesus yönetiminde gerçekleştirilen idman; koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Pas çalışması ile devam eden antrenman , taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.
Fenerbahçe, hazırlarına yarın devam edecek.