FETHİYE, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta geçen hafta İskenderunspor’a deplasmanda 2-1 yenilen Fethiyespor, sahasında Diyarbekirspor engelini 3-1’lik skorla aştı.maçın ilk yarısı golsüz sona ererken, Diyarsekirspor 49’uncu dakikada Berkay’ın golüyle 1-0 öne geçti. Ancak toparlanan ev sahibi Fethiyespor, 62’nci dakikada Oktay ile skoru degeledi: 1-1. Onur Taha 75’inci dakikada Fethiyespor’u öne geçirdi. Onur, bukez 81’inci dakikada sahneye çıktı ve durumu 3-1 yaptı. Fethiyespor bu sonuçla ikinci galibiyetini alarak 6 puana yükseldi. Diyarbekirspor ise 4 puanda kaldı.
Fethiyespor – Diyarbekirspor: 3-1
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/09/fethiyespor-diyarbekirspor-3-1-pbCQCvP6-1024x512.jpg)
Paylaş