FETHİYE, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta bu sezon evinde 2’de 2 yapan Fethiyespor, deplasmanda ise 3’te 0 çekti. İç sahada Vanspor FK ve Diyarbekirspor’u mağlup etmeyi başaran Muğla temsilcisi, deplasmanda Zonguldak Kömürspor’a 4-2, İskenderunspor’a 2-1 yenildikten sonra dün de Teco Karacabey Belediyespor’a 2-1 mağlup olmaktan kurtulamadı. Dış sahada puana hasret kalan Fethiye, grupta 5 karşılaşma sonunda 6 puanda kaldı.
Fethiyespor gurbette yok
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/09/fethiyespor-gurbette-yok-nL5EwwLY-1024x512.jpg)
Paylaş