FETHİYE, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta 3 karşılaşmatır galibiyete hasret kalan Fethiyespor ile son haftalarda çıkışa geçip düşme hattından kurtulmak için umutlanan Uşakspor, yarın rakip olacak. Fethiye İlçe Stadı’ndakimaç saat 14.00’te başlayacak. Grupta Play-Off hedefinin gerisine düşen Fethiyespor’un 15 puanı bulunuyor. Aylarca galip gelemedikten sonra son 3 maçı 2 galibiyet, 1 beraberlikle geçip, hafta içinde Ziraat Türkiye Kupası’nda da Yeni Malatyaspor’u deplasmanda eleyen Uşakspor’un 10 puanı var.
Fethiyespor’un konuğu Uşakspor
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/11/fethiyesporun-konugu-usakspor-N4OmNfK6-1024x512.jpg)
Paylaş