Loading...
2024-14
22:00
logoİspanya
-
logoİngiltere
-

Gençlerbirliği’nde Niyazi Akdaş yeniden başkan oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alper ŞAŞMAZ / ANKARA, – Spor Toto 1’inci Lig ekiplerinden Gençlerbirliği’nde eski kulüp başkanı Niyazi Akdaş, tek aday olarak yer aldığı olağanüstü genel kurulda kullanılan 252 geçerli oyun 234’ünü alarak Ankara ekibinde yeniden başkanı seçildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü Halil Rıfat Paşa Konferans Salonu’nda bugün yapılan genel kurulda eski kulüp başkanı Niyazi Akdaş, tek aday olarak seçime katıldı. Başkanlık Divanı’nın seçimi, yönetim kurulu etkinlik raporunun okunması, dernek gelir gider hesaplarının okunması ve denetim kurulunun ibrasının ardından oylamaya geçildi. Genel kurula 290 delege katılırken, 6 sandıkta kullanılan 252 geçerli oyun 234’ünü alan Niyazi Akdaş, Gençlerbirliği’nin yeni başkanı oldu. Seçimde 2 boş, 16 da geçersiz oy kullanıldı.

“GENÇLERBİRLİĞİ’NİN ALİ MENFAATLERİNİ KORUYACAĞIMIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ”

Oy sayımı sonrası konuşma gerçekleştiren Akdaş, şirketleşme vurgusu yaparak, “Çoğunluk olmadığı için borçlanma yetkisi alamadık. Genel kurulları biraz daha kalabalıklaştırmamız, sayıyı artırmamız lazım. İnşallah önümüzdeki genel kurula hem tüzük tadilatın hem de şirketleşmeyi getirdiğimizde o kalabalığı buluruz. Beni seçtiğiniz, arkadaşlarımı seçtiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği’nin ali menfaatlerini koruyacağımızdan emin olabilirsiniz. Gençlerbirliği milletin ikinci ekibi ama benim ve arkadaşlarımın birinci takımı. Biz Gençlerbirliği taraftarıyız ve öyle de kalacağız. İnşallah iyi hizmetler vermeye imkan buluruz” dedi.

Niyazi Akdaş’ın yönetimi şu isimlerden oluştu: 

“Kubilay Güvenç, Mehmet Soylu, Sinan Aydın, Osman Sungur, Emine Toprak, Ahmet Gültekin Bakkaloğlu, Murat Karahan, Sezgin Özkan, Cem Karakaşoğlu, Emre Gökdemir, Murat Güneş, İsmet Beltan, Şansser Kadooğlu, Şener Köseoğlu, Özgür Durşen, Fatih Cürebal, Mehmet Pelesen, Eraslan Er.”

-Genel kuruldan detaylar

-Niyazi Akdaş’ın açıklamaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!