Loading...
2024-16
19:00
logoHJK Helsinki
-
logoPanevezys
-
2024-16
22:00
logoShamrock
-
logoVíkingur R
-
2024-16
22:00
logoDečić
-
logoTNS
-
2024-16
20:30
logoSteaua Bükreş
-
logoVirtus
-
2024-16
19:00
logoRed Imps
-
logoHamrun
-
2024-16
17:30
logoBallkani
-
logoUE St. Coloma
-
2024-16
19:00
logoPyunik
-
logoDinamo Minsk
-
2024-16
20:00
logoCelje
-
logoFlora
-

İBB Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı’nın açılışı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melihcan ÇALIŞKAN – Feridun AÇIKGÖZ / İSTANBUL, – İBB Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve vatandaşların katılımıyla açıldı. Açılış töreninde Halit Kıvanç’ın eşi Bülbin Kıvanç da yer aldı. 

“ORTAK AKIL İLE ÇALIŞMAYI ŞİAR EDİNEN BİR YÖNETİM OLDUK”

Stada ismini veren Halit Kıvanç ile ilgili konuşan İmamoğlu, “ değerli Halit Kıvanç, ne yaptıysa hakkını vererek yapmıştır. Gazeteciliği, radyo ve televizyonculuğu, yazarlığı, her işini layıkıyla yapmıştır. İnsan olmanın hakkını vermiştir, Halit Kıvanç. Onu tanıyan, ondan öğrenen, ondan dinleyen herkesin bütün bir toplumun ortak değeri ve ortak sevgilisidir. Yaşarken öyleydi, öyle olmaya da devam edecektir. Gerçekten ben bu gururu bizimle paylaştığı için, ailesine de bir kez daha teşekkür ediyorum. Problemleri yerinde çözen, muhatabı kim ise o insanlarla ortak akıl ile ortak bir masada çalışmayı kendine şiar edinen bir yönetim olduk. Onun için bitirilemeyen tesisleri bitiren ve yeni projeleri hayata geçirmekte iş birliği yapan, hangi siyasi partiye mensup olursa olsun belediyelerle yapılan protokollerle işi devlet nizamına uygun hale getiren bir anlayışı yönettik” ifadelerini kullandı.

MERAL AKŞENER: MİLLETİMİZ BİZDEN SİYASETİ DÖVÜŞEREK YAPMAMIZI BEKLEMİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ise, “Milletimiz bizden, siyaseti dövüşerek yapmamızı beklemiyor. Milletimizin siyasetçiden seçmenin velinimet olduğu, seçmene yönelik hizmetler üzerinden rekabet yaptığımız, birbirimize küfretmediğimiz, birbirimizi tehdit etmediğimiz bir seçim atmosferi istiyor. Deprem bize bunu gösterdi. Deprem bize ölümün ne kadar yakın olduğunu gösterdi. Deprem bize ecelin ne bir nefes evvel ne bir nefes sonra olduğunu gösterdi. Deprem bize, birimiz hepimiz, hepimiz birimiz olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Halit ağabey bu insanlardan biriydi” şeklinde konuştu. 

FIFA standartlarına uygun olarak yapılan Halil Kıvanç Stadı’nda; 5 bin kişilik tribün, yönetim ve personele ait idari bölüm ve odalar, soyunma odaları, basın odası, otopark ve kreş bulunuyor.  Öte yandan törenin ardından aralarında Ümit Karan, Tuncay Şanlı, Ali Tandoğan gibi isimlerin de bulunduğu eski futbolculardan oluşan takımlar gösteri karşılaşmaı yaptı.

– İmamoğlu ve Akşener’in stada girişi

– Protokol tribününden detay görüntü

– İmamoğlu’nun konuşması

– Akşener’in konuşması

– Sahadan detay görüntüler

– Kurdele kesimi ve sahneden görüntüler

HABER KODU: 230331139

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!