MANİSA, – Spor Toto 1’inci Lig’de deplasmanda Bodrumspor’la 1-1 berabere kalıp milli araya 8 puanla 9’uncu basamakta giren Manisa Futbol Kulübü’nde Malili forvet Demba Diallo takımın gol yükünü çekti. Geçen sezon 30 maçda 2 gol atıp 3 asist yapan Diallo, bu sezon ise 6 hafta sonunda 2 golle oynadı ve 1 gol pası verdi. Atılan 7 golün 3’üne direkt katkı koyan 21 yaşındaki oyuncu, teknik direktör Levent Eriş’in gözüne girdi. Diallo, 5 müsabakanın tamamında sahaya on birde çıkıp 435 dakika sahada kaldı.
Manisa FK’da Diallo fark yarattı
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_422/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/09/manisa-fkda-diallo-fark-yaratti-xBs5Mv8q-1024x576.jpg)
Paylaş