NAZİLLİ, – TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta deplasmanda düşme hattındaki Bayburt Özel İdare Spor’u da 3-1 yenen Eşin Group Nazilli Belediyespor, teknik direktör Mesut Toros yönetiminde son 6 karşılaşmada 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi alarak alt sıralardan iyice uzaklaştı. Son karşılaşmalarda iyi bir grafik çizerek 35 puana ulaşan siyah-beyazlılarda Mesut Toros, “Kritik karşılaşmaları kayıpsız geçtik. ekibimızn kendine olan güveni yerine geldi. Son iki karşılaşmada ise 8 gol atarak hücumda iyi bir görüntü sergiledik. Devamını getireceğiz” şeklinde konuştu.
Nazilli Belediyespor grupta hafta içinde İnegölspor’u misafir edecek.