Loading...
2024-29
22:00
logoOlympiakos
-
logoFiorentina
-

Süper Lig’de önümüzdeki 7 haftanın maç programı belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL,

Spor Toto Süper Lig’in 27 ila 33’üncü haftalarında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

Ligin 27’nci haftasındaki Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi, 2 Nisan Pazar günü saat 20.30’da oynanacak. Beşiktaş ile Galatasaray’ı 32’nci haftada Vodafone Park’ta karşı karşıya getirecek derbi ise 30 Nisan Pazar günü saat 19.00’da başlayacak.

Ligin 27, 28, 29, 30, 31, 32 ve 33’üncü hafta programı şöyle:

27’NCİ HAFTA KARŞILAŞMALARI:

1 NİSAN CUMARTESİ

16.00 Medipol Başakşehir – MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor – Yukatel Kayserispor (Medical Park)

20.30 Galatasaray – Adana Demirspor (Nef)

2 NİSAN PAZAR 

13.30 HangiKredi Ümraniyespor – Arabam.com Konyaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Bitexen Giresunspor – Corendon Alanyaspor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.30 Fenerbahçe – Beşiktaş (Ülker)

3 NİSAN PAZARTESİ

20.30 İstanbulspor – VavaCars Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

28’İNCİ HAFTA KARŞILAŞMALARI:

7 NİSAN CUMA

20.30 Arabam.com Konyaspor – Fraport TAV Antalyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

8 NİSAN CUMARTESİ 

16.00 MKE Ankaragücü – İstanbulspor (Eryaman)

20.30 Kasımpaşa – Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

9 NİSAN PAZAR 

16.00 Yukatel Kayserispor – HangiKredi Ümraniyespor (RHG EnerTürk Enerji)

16.00 Demir Grup Sivasspor – Medipol Başakşehir (Sivas 4 Eylül)

20.30 Beşiktaş – Bitexen Giresunspor (Vodafone Park)

10 NİSAN PAZARTESİ 

20.30 VavaCars Fatih Karagümrük – Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

29’UNCU HAFTA KARŞILAŞMALARI:

14 NİSAN CUMA

20.30 Fraport TAV Antalyaspor – Corendon Alanyaspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.30 Galatasaray – Yukatel Kayserispor (Nef)

15 NİSAN CUMARTESİ 

16.00 İstanbulspor – Medipol Başakşehir (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Adana Demirspor – Kasımpaşa (Yeni Adana)

20.30 Fenerbahçe – MKE Ankaragücü (Ülker)

16 NİSAN PAZAR 

16.00 Bitexen Giresunspor – Demir Grup Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.30 Trabzonspor – Beşiktaş (Medical Park)

30’UNCU HAFTA KARŞILAŞMALARI:

18 NİSAN SALI 

20.30 VavaCars Fatih Karagümrük – HangiKredi Ümraniyespor (Atatürk Olimpiyat)

20.30 Corendon Alanyaspor – Galatasaray (Kırbıyık Holding)

19 NİSAN ÇARŞAMBA 

17.00 İstanbulspor – Fraport TAV Antalyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Yukatel Kayserispor – Kasımpaşa (RHG EnerTürk Enerji)

20.30 Arabam.com Konyaspor – Adana Demirspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.30 Medipol Başakşehir – Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

20 NİSAN PERŞEMBE 

17.00 MKE Ankaragücü – Bitexen Giresunspor (Eryaman)

20.30 Demir Grup Sivasspor – Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)

31’İNCİ HAFTA KARŞILAŞMALARI:

22 NİSAN CUMARTESİ 

19.00 HangiKredi Ümraniyespor-Beşiktaş (Ümraniye Belediyesi Şehir)

23 NİSAN PAZAR 

13.30 Kasımpaşa – Arabam.com Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Adana Demirspor – Yukatel Kayserispor (Yeni Adana)

19.00 Galatasaray – VavaCars Fatih Karagümrük (Nef)

24 NİSAN PAZARTESİ 

17.00 Bitexen Giresunspor – Medipol Başakşehir (Çotanak Spor Kompleksi)

20.00 Fraport TAV Antalyaspor – Demir Grup Sivasspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 Fenerbahçe – İstanbulspor (Ülker)

32’NCİ HAFTA KARŞILAŞMALARI:

28 NİSAN CUMA 

20.00 Corendon Alanyaspor – HangiKredi Ümraniyespor (Kırbıyık Holding)

29 NİSAN CUMARTESİ 

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük – Fraport TAV Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Arabam.com Konyaspor – Trabzonspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Demir Grup Sivasspor – Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

30 NİSAN PAZAR 

16.00 MKE Ankaragücü – Kasımpaşa (Eryaman)

19.00 Beşiktaş – Galatasaray (Vodafone Park)

1 MAYIS PAZARTESİ 

20.00 İstanbulspor – Bitexen Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

33’ÜNCÜ HAFTA KARŞILAŞMALARI:

6 MAYIS CUMARTESİ 

16.00 Adana Demirspor – Corendon Alanyaspor (Yeni Adana)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor – Beşiktaş (Corendon Airlines Park Antalya)

7 MAYIS PAZAR 

13.30 HangiKredi Ümraniyespor – Demir Grup Sivasspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Arabam.com Konyaspor – Yukatel Kayserispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Bitexen Giresunspor – Fenerbahçe (Çotanak Spor Kompleksi)

8 MAYIS PAZARTESİ 

20.00 Trabzonspor – MKE Ankaragücü (Medical Park)

20.00 Galatasaray – Medipol Başakşehir (Nef)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

SporAjansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!