TURGUTLU, – TFF 3’üncü Lig 2’nci Grup’ta deplasmanda 23 Elazığ FK’ya da 2-0 yenilen Turgutluspor, 3 puana hasret kaldı. Grupta son 11 maçda yalnız 1 galibiyet alabilen kırmızı-siyahlılar, son 4 karşılaşmayı ise 1 beraberlik, 3 mağlubiyetle geçti. Ligde 24 puanla 12’nci sırada kalan Manisa temsilcisi, hızla alt sıralara yaklaşarak korkulu rüya görmeye başladı. Bu hafta 6 Şubat’taki yüzyılın deprem felaketi nedeniyle ligden çekilen depremin mer defaindeki Kahramanmaraşspor’la oynaması gereken Turgutluspor, haftalar sonra ilk kez hükmen 3 puan alacak.
Turgutluspor gülmeye hasret
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2023/03/turgutluspor-gulmeye-hasret-jYkjQn2A-1024x512.jpg)
Paylaş