UŞAK, – TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta son maçta GMG Kastamonuspor’la 90+4’üncü dakikada kalesinde gördüğü golle 1-1 berabere kalan Uşakspor, yarın Ankara Demirspor deplasmanına ilk galibiyetini almak için çıkacak. TCDD Ankara Demirspor Stadı’nda Yunus Dursun yönetiminde oynanacak 90 dakika saat 15.30’da başlayacak. Uşakspor’un grupta ilk 4 hafta sonunda 2, Ankara temsilcisinin ise 5 puanı var.
Uşakspor siftah peşinde
![featured](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_750,h_375/https://sporajansi.com/wp-content/uploads/2022/09/usakspor-siftah-pesinde-3tgnRhCY-1024x512.jpg)
Paylaş