FETHİYE,
TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta erteleme karşılaşmasında Teco Karacabey Belediyespor’u 2-0 mağlup eden Fethiyespor üst üste 3 galibiyetle çıkışını sürdürdü. Bu sonuçla 3’te 3 yapıp yenilmezlik serisini 5 maça taşıyan Fethiyespor, alt sıralardan tamamen uzaklaştı. Rahat bir nefes aldıklarını belirten teknik direktör Erhan Altın, “Çok kiritik galibiyetler elde ettik. ekibimı kutluyorum. Bu çizgimizi bozmayacağız. Serimizi sürdürüp nereye kadar gidebiliriz, bakacağız” dedi.
Fethiyespor grupta puanını 33’e çıkardı.